Didem Balçın

 1. Meleklerin Aşkı 1.Bölüm 2. Fragmanı
  Tüm Bilgiler
  Meleklerin Aşkı 1.Bölüm 2. Fragmanı Fragmanlar 
  Fragman
  Meleklerin Aşkı 1.Bölüm 2. FragmanıYağmur Berkay Hardal daha bebekken annesi tarafından huzurevine vazgeçilen, zeki, acımalı, sevgi dolu bir genç adam… Melek Gülper Özdemir ise inatçı, adil ve yaşamını tabiata adamış bir genç kız. Bu iki kalbi birleştirecek olan birey ise Melek’in annesi Rukiye’den Oya Başar başkası değil. Büyük kızı ve damadına kızıp huzurevine yerleşen ve Yağmur’u da öz oğlu gibi beğenen Rukiye, Melek ve Yağmur’u evlendirebilmek için cinsli tasarılar yapar. Ama mukadderatın işvesi Rukiye’nin işini basitleştirir. Zira Yağmur; huzurevine sanki bir melek gibi yetişen Melek’e daha ilk görüşte aşık olmuştur. Rukiye’nin huzurevinden ufalamasıyla Çekilmez ailesinin de başkahramanı olan Yağmur, Melek’in eniştesi Necmettin’in Toygan Avanoğlu Melek’i zengin iş ortağı ile evlendirme hayallerine karşı savaşı kazanabilecek miydi? Yağmur ve Melek etrafında dönen onca entrikaya karşın bir araya gelecek mi, gelemeyecek mi, gelseler de mutlu olacaklar mı? Bu mukadderatın örülen ağlarında saklıdır.
  • 2018
  • Türkiye
  • 720P
  • IMDb 0.0
  • 399
  • 0
  Diriliş Ertuğrul 120.Bölüm Fragmanı
  Tüm Bilgiler
  Diriliş Ertuğrul 120.Bölüm Fragmanı Fragmanlar 
  Fragman
  Son bölümde neler yaşandı?Ertuğrul, Sultan Gıyaseddin’in isteğine uyarak Moğol Hanı Ögeday’ın huzuruna elçi olarak gitmeyi kabul etmişti. Noyan ise Kayı Obası’na gelip Ertuğrul’un karşısına çıkmıştı. Sonrasında birlikte Ögeday Han’a gitmek için yola çıkmışlardı. Komutan Romanos, sulh görüşmesi için Kayı Obası’na gelmişti. Ancak amacının sulh olmadığı sonradan anlaşılmıştı ve vuruşma yaşanmıştı. Bu vuruşmada Bamsı yara almıştı. Günalp ise Almıla’dan şüphelenmişti. Almıla bu yüzden Günalp’ı öldürmeye karar vermişti. Sugay ise evladının mezarını ziyaret etmeye giderken saldırıya uğramış ve zapt edilmişti.Noyan ile birlikte çıktıkları yolculukta, Ertuğrul ve alplarını neler bekliyor? Vuruşma esnasında kötü bir şekilde yaralanan Bamsı’nın ahvali ne olacak? Romanos’un cezası kesilecek mi? Sugay Hatun’un akıbeti ne olacak? Almıla, amaçları doğrultusunda nasıl bir hamlede bulunacak? Ertuğrul Bey’in yokluğunda Kayı Obası’nda ahval ne olacak?
  • 2014
  • 720P
  • IMDb 7.3
  • 181
  • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden DiziBaba sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.