1. Harry Potter Ve Ölüm Yadigarları Bölüm 1

  Harry Potter Ve Ölüm Yadigarları Bölüm 1

  720P Türkçe Altyazı

  Kısım 1, Harry, Ron ve Hermione’nin Voldemort’un ebedilik gizemini barındıran Hortkuluklar’ın izini sürmek ve yok etmek misyonunu üstlenerek yola çıkmaları ile başlıyor. Profesörlerinin manipülasyonları ve Profesör Dumbledore’un gözetmesi olmaksızın, tek başlarına yola çıkan üç dost şimdi herzamankinden daha fazla birbirlerine güvenmek zorundadır. Ancak, onları tehdit ederek ayrı düşmelerini sağlamak isteyen Karanlık Eforlar da aralarındadır.Bu arada, sihircilik dünyası Karanlık Lord’un tüm düşmanları için riskli bir yer haline gelmiştir. Uzun zamandır korkulan savaş başlamış ve Voldemort’un Vefat Yiyicileri Sihir Bakanlığı’nın kotrolünü güçle ele geçirerek terör estirmekte ve kendilerine karşı olabilecek herkesi hapsetmektedirler. Ama, Voldemort için en bedelli olan ganimeti; Harry Potter’ı hala bulamamışlardır. Seçilmiş şahıs artık aranan şahıstır ve Vefat Yiyiciler Voldemort’a “canlı” olarak teslim etmek üzere onu aramaktadırlar.Harry’nin tek umudu Voldemort onu bulmadan evvel Hortkuluklar’ı bulmaktır. Ama, ip uçlarını inceledikçe neredeyse unutulmuş olan daha önceki bir efsaneyi ortaya çıkartır – Vefat Yadigarları’nın efsanesi. Şayet bu efsane hakikatleşirse, Voldemort aradığı üstün efora erişebilecektir.Aslında Harry’nin geleceği, geçmişte yaşadığı ve tüm geleceğini etkileyen “sağ kalan çocuk” olduğu mukadderat gününde tanımlanmıştır. O, artık yalnızca bir çocuk değildir, Harry Potter, Hogwarts’a ilk adımını attığı günden beri hazırlanmakta olduğu Voldemort’la son çabasına giderek daha da yanaşmaktadır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.7   428

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden DiziBaba sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.